Інструментальне виробництво заводу «Полімер-Електрон» здійснює поточний (профілактичний), середній та капітальний ремонт технологічного оснащення.

 

При діагностуванні оснащення використовується трьохкоординатний вимірювальний комплекс FARO, який з високою точністю визначає ступінь як поверхневих дефектів, так і загальний рівень зносу прес-форм та штампів.

 

Методів відновлення прес-форм і штампів існує не менше, ніж способів їх виробництва. Кваліфіковані фахівці заводу в кожному конкретному випадку, у відповідності з результатами діагностики та характером дефектів, визначають найбільш ефективний метод ремонту.

 

За допомогою вимірювального комплексу FARO визначається ступінь зносу спрацьованих деталей, будується 3D модель деталі, визначається метод її ремонту - наплавка, вставка чи виготовлення нової деталі. Після цього здійснюється обробка на механообробних центрах HAAS, електроерозійних верстатах SODIK, AGIE.

 

Маючи сучасний верстатний парк, що забезпечує якісне виконання токарних, фрезерних, координатних, всіх видів шліфувальних та інших ремонтно-відновлювальних робіт, кваліфіковані фахівці інструментального виробництва заводу «Полімер-Електрон» надають повний комплекс послуг з обслуговування та ремонту прес-форм та штампів будь-якого рівня складності.

 

Якщо Вас зацікавили наші пропозиції, детальну інформацію щодо розміщення замовлення можете отримати через свій запит електронною поштою на адресу office@polymer.electron.ua, b.olenyuk@polymer.electron.ua.