Електроерозійна обробка

 

Електроерозійна обробка є економічною у порівнянні з іншими механічними методами металообробки. Ця технологія дозволяє виготовляти вироби з найбільш складним просторовим контуром обробки і отримувати найвищу якість оброблюваної металевої поверхні, у тому числі з підвищеної твердості – деталі вирубних штампів, прес-форми, матриці, пуансони, фасонні різці, шаблони тощо.

 

Електроерозійна дільниця заводу «Полімер-Електрон» оснащена верстатами провідних фірм світу:

- електровирізні верстати SODIK AQ537L, JAPAX LS- 500X;

- електропрошивні верстати SODIK AQ 55L, JAPAX DS-45HC;

- електроерозійний верстат AGIE 4U;

- супердриль SODIK КС1;

- програматор EYAPT JAPAX;

- вимірювальні комплекси EROWA, FARO.

 

Автоматизована система управління та контролю електроерозійної дільниці працює на базі програматорів EYAPT JAPAX та контрольно-вимірювального комплексу EROWA PRESET 3D MAN.

 

Вимірювальний комплекс EROWA PRESET 3D MAN окрім просторового 3D сканування складних поверхонь дозволяє у реальному часі виконувати корекцію траєкторії руху інструменту чи електроду на верстатах з ЧПУ.

 

Інструментальне виробництво заводу «Полімер-Електрон» пропонує зацікавленим підприємствам та організаціям послуги з оздоблювальної та ремонтно-ерозійної обробки.


Якщо Вас зацікавили наші пропозиції, детальну інформацію щодо розміщення замовлення можете отримати через свій запит електронною поштою на адресу office@polymer.electron.ua, b.olenyuk@polymer.electron.ua.


 

 

 

 


версія для друку