Інструментальне виробництво

 

Інструментальне виробництво заводу «Полімер-Електрон» - це сучасний високотехнологічний комплекс та кваліфіковані кадри з багаторічним досвідом роботи з виготовлення технологічного оснащення.

 

За своїми технологічними потужностями інструментальне виробництво заводу не має рівних у західному регіоні України та оснащене високопродуктивним обладнанням провідних світових виробників HAAS (США), SODIK (Японія), JAPAX (Бразилія), AGIE (Швейцарія), JOEN LIH (Тайвань), OKAMOTO (Японія), MITSUI SEIKI (Японія), EYAPT JAPAX (Бразилія), EROWA (Швейцарія), FARO (Швейцарія) тощо.

 

Комп'ютерний центр управління, сканування, 3D-проектування та технологічного супроводу на базі системи CAD/CAM/CAE забезпечує високу точність та скорочує строки виготовлення прес-форм та оснащення.

 

Головний асортимент продукції інструментального виробництва заводу «Полімер-Електрон»:

- прес-форми для: лиття пластмас та кольорових металів під тиском, точного лиття, формування реактопластів, пневмо- та вакуумного формування;

- штампи для: розділювальних операцій (вирубка, пробивка, обрізка, розрубка), формозмінюючих операцій (формування, гнуття, витяжка, розбортування), операцій суміщеної та послідовної дії (комбіновані).

Окрім виготовлення оснащення завод надає широкий спектр послуг з металообробки:

- електроерозійна обробка металів – вирізання, прошивка;

- механічна обробка деталей на верстатах з ЧПУ та на універсальних верстатах – токарні,   фрезерні, плоскошліфувальні роботи тощо;

- термічна обробка металевих деталей;

- ремонт прес-форм та штампів будь-якого рівня складності.

 

Розробка і виготовлення технологічного оснащення здійснюється за зразками, ескізами та кресленнями моделей, а також за математичними моделями, що надаються замовником.

 

На базі обладнання інструментального виробництва можливе виготовлення та ремонт оснащення будь-якого рівня складності.


Якщо Вас зацікавили наші пропозиції, детальну інформацію щодо розміщення замовлення можете отримати через свій запит електронною поштою на адресу office@polymer.electron.ua, b.olenyuk@polymer.electron.ua.

 

 

 

Характеристики виробничих потужностей

 

До складу інструментального виробництва заводу «Полімер-Електрон» входять:


Конструкторсько-технологічний відділ з комп'ютерним центром управління, проектування та технологічного супроводу на базі системи CAD/CAM/CAE. Відділ здійснює проектування виробів, включаючи 3D моделювання, з подальшим виготовленням необхідної конструкторської документації та технологічного супроводу виготовленням оснащення.


Механічна дільниця, що оснащена парком:

- оброблювальних центрів з числовим програмним управлінням HAAS VM6, HAAS VF 2, HAAS Mini MILL, HAAS SL20, HAAS TL1;

- верстатів шліфувальної групи: плоскошліфувальні верстати JOEN LIH JL-7015ATD, OKAMOTO АС63SA, OKAMOTO PSG-84YAN, внутрішньошліфувальний верстат OKAMOTO IGM-2MB, координатно-шліфувальний верстат 6 GA MITSUI SEIKI;

- верстатів універсальних та спеціалізованих токарної та фрезерної груп.


Електроерозійна дільниця, верстатний парк якої складається з:

- електровирізних верстатів SODIK AQ537L, JAPAX LS-500X;

- електроерозійного верстата AGIE 4U;

- електропрошивних верстатів SODIK AQ 55L, JAPAX DS-45HC;

- супердрилі SODIK КС1.


Дільниця оснащена програматорами EYAPT JAPAX, контрольно-вимірювальною машиною EROWA PRESET 3DMAN та координатно-вимірювальним комплексом FARO.


Слюсарна дільниця.


Ремонтна група по оснащенню та обладнанню.


Відділ технічного контролю та якості.

 


версія для друку