Нестандартне виробництво


Нестандартне виробництво заводу «Полімер-Електрон» спеціалізується на розробці та виготовленні нестандартної дрібносерійної продукції різного призначення з металевого прокату та листового матеріалу, пластмас та деревини.

 

Перевагами даного виробництва є: оперативність, короткі строки виконання замовлень, якість виготовленої продукції та проведених робіт.

 

Завод пропонує різні види нестандартних металовиробів: повністю та частково сітчасті контейнери для збору твердих побутових відходів (наприклад, пластикової тари), криті майданчики для облаштування пунктів збору побутових відходів, металеві огорожі тощо.

 

Нестандартне виробництво заводу також виготовляє під замовлення дерев`яну тару з пиломатеріалів з використанням різних типів кріплення, тарної фурнітури, елементів підсилення та такелажних засобів, з проймами під вилку навантажувача – все згідно вимог та креслень замовника.


Якщо Вас зацікавили наші пропозиції, детальну інформацію щодо розміщення замовлення можете отримати через свій запит електронною поштою на адресу office@polymer.electron.ua.


 

 

 версія для друку